SVADOBNÝ DEŇ

Svadobné fotografie sú jednou z najdôležitejších pamiatok na svadobný deň. Začiatok nového životného obdobia, akým manželstvo skutočne je si zaslúži dokonalú dokumentáciu. Manželia sa po rokoch radi vracajú k začiatku svojho vzťahu a dokonalé fotografie z ich dňa „D“ ich môžu príjemne oživiť.


 

Svadobné fotografie


Ukážky celých svadieb

KLINI TU

Svadobnej fotografii sa venujem už od roku 2006.

Na svadbách fotografujem aj na  Kinofilm Minolta XG-1 z roku 1973, používam film Ilford čiernobiely s jemným šumom. Fotografie z tohto fotoaparátu si nájdete aj vo svojej elektronickej galérii.

Fotografie do fotoknihy a albumu si môžete vybrať sami 🙂

Prvé fotografie uvidíte už v deň svadby v podobe darčeka, fotografie A4 v rámčeku a fotografie 10×15 v rámčeku. Fotografie zo svadby portrét a Obrad budete mať do 3 dní od svadby. Celú svadbu sa snažím odovzdať do  2 týždne od svadby.

Výnimočný deň, akým je ten svadobný, si zaslúži jedinečnú, profesionálne vytvorenú fotografiu, vydrží roky, tak ako fyzicky aj vo vašich spomienkach. Vo fotografiách sa snažím zachytiť emócie a navždy tak uchovať spomienku na dané chvíle. Zo širokej ponuky rôznych balíkov si určite dokáže vybrať každý. V ponuke sú napríklad plné balíky s predsvadbovým fotením, ako i balíky, ktoré zahŕňajú iba portrétne fotenie. Viac informácii nájdete na mojej stránke www.fotografovanie.eu alebo v ateliéri v Lokci.

 

Recent Portfolios